Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

wpis w: Relacje

Dnia 10.03.2020r. w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Pan Wójt Tomasz Szczęsny, Komendant Gminny OSP Pan Wojciech Rędzikowski oraz nauczyciel Pan Sławomir Stanecki. W turnieju udział wzięło 6 uczestników w dwóch grupach wiekowych:

– Grupa I – klasy I-VI

– Grupa II – klasy VII-VIII

Uczniowie musieli się zmierzyć z wymagającym testem z zakresu wiedzy pożarniczej. Po zakończeniu zmagań członkowie komisji odczytali wyniki, podali prawidłowe odpowiedzi oraz pogratulowali serdecznie uczestnikom. Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny wręczył wszystkim nagrody rzeczowe, życząc zwycięzcom powodzenia w etapie powiatowym. Odbędzie się on 17 marca 2020r. w Sali Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie. Kwalifikację do tej fazy Turnieju uzyskały osoby, które zajęły pierwsze i drugie miejsce z każdej grupy wiekowej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że udział w Turnieju przyczynił się do poznania zasad i przepisów przeciwpożarowych.

 

Wyniki:

 

GRUPA I:

I miejsce – Julia Liśkiewicz

II miejsce – Krzysztof Bagrowski

III miejsce – Oliwia Waćkowska

GRUPA II:

I miejsce – Dominika Staszewska

II miejsce – Alicja Święcka

III miejsce – Marta Oklejak

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia:

 

IMG_8118 IMG_8134 IMG_8136 IMG_8142 IMG_8151 IMG_8157 IMG_8161 IMG_8166 IMG_8171 IMG_8174