Konkurs – zaśpiewaj kolędę lub piosenkę świąteczną

wpis w: Ogłoszenia

Starosta Kutnowski  ogłasza konkurs filmowy pt. „Zaśpiewaj kolędę lub piosenkę świąteczną” z okazji tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

kolęda 1

Regulamin konkursu

1. Konkurs skierowany jest dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych, bez względu na wiek.
  2. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie zrobionego przez siebie krótkiego filmu, na którym wykonawca/wykonawcy śpiewają kolędę lub piosenkę świąteczną.
  3. Film nie powinien przekraczać 2 minut.
  4. Jedna osoba może zgłosić jeden film.
  5. Utwór może być zaśpiewany solo, grupowo, z podkładem muzycznym lub bez podkładu muzycznego.
  6. Jury konkursu będzie oceniało poziom wykonania utworów, a także scenerię oraz ubiór wykorzystany do nagrania filmu.
  7. Nagrany film należy przesłać w wiadomości email na adres promocja@powiatkutno.eu
  8. Termin nadsyłania filmów upływa 21 grudnia o godzinie 10.00.
  9. Filmy zostaną ocenione w dwóch kategoriach – kat. I – kolęda, kat. II – piosenka świąteczna.
  10. Nagrane filmy wraz z imieniem wykonawcy/wykonawczyni i ew. jego/jej nazwiskiem oraz miejscowością, w której mieszka zostaną zmontowane w jeden lub dwa filmy (w zależności od ilości zgłoszeń), które będą emitowane w okresie świątecznym na FB Powiatu Kutnowskiego, YouTube oraz innych mediach społecznościowych, a także  udostępnione lokalnym mediom. Organizator zastrzega sobie możliwość emitowania pojedynczych filmów.
  11. Laureaci konkursu z pierwszych trzech miejsc w obydwu kategoriach konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz gadżety promujące Powiat Kutnowski.
  12. Organizator zastrzega sobie możliwość niepublikowania danego filmu, jeśli nie będzie ono spełniało norm merytorycznych i technicznych.
  13. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest podpisanie zgłoszenia konkursowego oraz klauzuli RODO, które zostaną opublikowane na FB Powiatu Kutnowskiego wraz z regulaminem i przesłanie dokumentów wraz z nadesłanym filmem.
  14. W przypadku osoby, która nie ukończyła osiemnastego roku życia, formularz konkursowy wypełnia jego opiekun prawny.
  15. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Starostwa Powiatowego w Kutnie oraz członkowie ich rodzin.
  16. Konkurs zostanie oceniony przez członków komisji konkursowej powołanej przez Starostę Kutnowskiego.

Karta zgłoszeniowa oraz regulamin w wersji do edycji znajdują się poniżej:

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa