Setne urodziny mieszkanki gminy Łanięta!

wpis w: Relacje

W dniu 15 grudnia 2020r. jubileusz setnych urodzin obchodziła Pani Marianna Rybska, zamieszkała w Chrośnie. Ten szczególny dzień jubilatka spędziła w gronie najbliższych. W imieniu samorządu Gminy Łanięta i Wójta Tomasza Szczęsnego życzenia urodzinowe Drogiej Jubilatce złożyła Pani Sekretarz Anna Konwerska. Gratulowała osiągnięcia tak pięknego wieku, życzyła zdrowia i wszelkiej pomyślności. Skierowała również podziękowanie za wszelkie trudy i owoce minionych lat, za pracę na rzecz swojej rodziny, miejscowości Chrosno i Gminy Łanięta. Pani Sekretarz wręczyła Dostojnej Jubilatce kosz owoców i słodkości oraz list gratulacyjny. Cieszymy się razem z Jubilatką i Jej rodziną tym pięknym świętem. Życzymy jeszcze wielu lat życia w otoczeniu najbliższych, atmosferze miłości i wsparcia, szacunku i życzliwości. IMG_1101 IMG_1104

IMG_1106 100 lat Marianna Rybska (3) IMG_1115 IMG_1110