Mamy nowy autobus!

wpis w: Informacje

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu autobus zakupiony przez Gminę Łanięta. Posiada 37 miejsc siedzących. Będzie służył zarówno mieszkańcom naszej gminy, jak i uczniom Szkoły Podstawowej i Przedszkola Lokalnego w Łaniętach. Nowo zakupiony autobus zapewni bezpieczne przejazdy naszym mieszkańcom. Życzymy szczęśliwych podróży!

 

 

IMG_1194

 

 

 

 

 

The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name. IMG_1199The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name. IMG_1189The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name. IMG_1196The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name. IMG_1198The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name. IMG_1195The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.