Nowe linie autobusowe ruszyły!

Z inicjatywy Wójta Gminy Łanięta Tomasza Szczęsnego od 01.01.2021r. na terenie gminy Łanięta powstały nowe linie autobusowe. Powstało 9 połączeń relacji Kąty – Kutno,  dodatkowo autobusy poruszają się po drogach gminnych. Dzięki tym rozwiązaniom gmina umożliwiła zarówno dzieciom dojazd do szkoły, jak i dorosłym przedostanie się do Łaniąt oraz z Łaniąt do Kutna. Rozkłady jazdy znajdują się poniżej:
Rozkład jazdy Kąty - Kutno

 

 

Rozkład jazdy Świeciny - Łanięta Rozkład jazdy Wola Chruścińska - Łanięta Rozkład jazdy Zgoda - Łanięta

 

Łanięta - Juków-1

 

Rozkłady jazdy w wersji xls. oraz pdf. znajdują się poniżej:

Kutno – Łanięta – Kąty

Łanięta Szkoła – Łanięta Szkoła p. Budy Nowe-sig

Łanięta Szkoła – Łanięta Szkoła p. Świeciny-sig

Łanięta Szkoła – Łanięta Szkoła p. Wola Chruścińska-sig

Łanięta Szkoła – Łanięta Szkoła p. Zgoda, Pomarzany-sig

Łanięta – Juków