Promesa na zakup samochodu dla OSP Łanięta

wpis w: Informacje

Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny wraz z Naczelnikiem OSP Łanięta Arkadiuszem Zielińskim w dniu 8 czerwca 2021 roku z odebrali rąk Zastępcy Komendanta Głównego PSP nadbryg. Krzysztofa Hejduka promesę na dofinansowanie zakupu samochodu ratowniczo-gaśniczego. Gratulujemy druhom OSP Łanięta i cieszymy się, że udało się pozyskać środki na zakup nowego samochodu bojowego, który ułatwi pracę strażaków dla dobra naszej lokalnej społeczności. Gośćmi uroczystości w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi byli również Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Błażej Spychalski; Posłowie na Sejm RP: Marek Matuszewski, Tadeusz Woźniak, Włodzimierz Tomaszewski; Wicewojewoda Łódzki Karol Młynarczyk; Zastępca Dyrektora Kancelarii Marszałka Województwa Łódzkiego Tomasz Dominowski oraz a także Komendant Powiatowej PSP w Kutnie – st. bryg. Marek Myszkowski.