„Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego” – cykl sierpniowych spotkań informacyjnych w 24 powiatach województwa łódzkiego

wpis w: Informacje

1080x1350 Cykl sierpniowych spotkań informacyjnych - Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego-1

Potrzebujesz wsparcia w rozwoju firmy?
Twoja firma ucierpiała z powodu pandemii?
A może potrzebujesz środków na założenie działalności?

Skorzystaj z bezpłatnych spotkań dla przedsiębiorców, na których poznasz m.in. ofertę dotacji, pożyczek, funduszy UE dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego, którą przedstawią przedstawiciele Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Agencji Rozwoju Przemysłu, Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi.
Każdy uczestnik otrzyma materiały, które będą prezentowane podczas wydarzenia.
Cykl spotkań rozpoczynamy od 2 sierpnia br. W ciągu niespełna miesiąca odwiedzimy 24 powiaty w województwie łódzkim.

Wybierz dogodne miejsce oraz termin i zarejestruj się już dziś! Liczba miejsc ograniczona.
Więcej informacji oraz rejestracja