WYNIKI KONKURSU NA „NAJŁADNIEJSZY OGRÓD 2021 ROKU W GMINIE ŁANIĘTA”

wpis w: Ogłoszenia

Szanowni mieszkańcy, dobiegł końca konkurs „Najładniejszy ogród 2021 roku w Gminie Łanięta”, do którego zgłoszonych zostało 9 ogrodów z terenu naszej gminy. Wybór laureatów był niezwykle trudny, gdyż wszystkie zgłoszone ogrody były piękne i niezwykle indywidualne. Każdy z Państwa wkłada ogrom pracy i serca, by je codziennie pielęgnować i cieszyć się nimi wraz z rodziną. Komisja konkursowa wybrała zwycięzców konkursu:

ogród wyniki1

I MIEJSCE – Jolanta Tomczak

 

 

II MIEJSCE – Jolanta Seklecka

III MIEJSCE – Tomasz Chojnacki

IMG_2046 IMG_2051 IMG_2054 IMG_2056 IMG_2063

Wyróżnienia:

Leszek Drapiński

 

Elżbieta Rogowska

 

Dziękujemy wszystkim osobom za udział w konkursie!

Zapraszamy laureatów, a także wszystkich właścicieli zgłoszonych ogródków na uroczyste wręczenie nagród podczas Dożynek Gminno-Parafialnych, które odbędą się 29 sierpnia 2021 roku.