2 500,00 zł dotacji na realizację zadania „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” – Priorytet 3 dla Przedszkola Lokalnego w Łaniętach!

wpis w: Informacje

Pragniemy poinformować, że Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny podpisał wraz z Łódzkim Kuratorem Oświaty Panem Waldemarem Flajszerem umowę udzielającą dotację w kwocie 2.500,00 zł dla Przedszkola Lokalnego im. Kubusia Puchatka w Łaniętach na realizację programu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Operatora Priorytetu – Ministerstwa Edukacji i Nauki pn.: „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” – Priorytet 3. Otrzymane środki finansowe będą przeznaczone m. in. na zakup nowości wydawniczych dla Przedszkola Lokalnego w Łaniętach. Mamy nadzieję, że uzyskane dofinansowanie przyczyni się do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych mieszkańców Naszej Gminy.

nprcz-logotyp-podstawowy-rgb

IMG_1273-750x421