Jasełka w w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach oraz Przedszkolu Lokalnym im. Kubusia Puchatka w Łaniętach

17 grudnia 2021 r. w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach oraz Przedszkolu Lokalnym im. Kubusia Puchatka w Łaniętach odbyły się Jasełka. Dzieci przygotowały piękne przedstawienia, wprowadzając tym samym społeczność szkolną i przedszkolną w niezwykły, świąteczny nastrój. W uroczystych inscenizacjach udział wziął Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny oraz Proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Łaniętach ks. Radosław Walczak. Dziękujemy dzieciom oraz nauczycielom za przygotowanie pięknych przedstawień! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.