Dotacje na uruchomienie działalności dla osób poniżej 30. roku życia

Dotacje na uruchomienie działalności dla osób poniżej 30. roku życia

Informujemy o projekcie dotacyjnym „BiznesUP! Young – subregion skierniewicki”, który realizowany jest przez fundację Łódź Art Center ze środków Unii Europejskiej.

W ramach projektu zapewnione jest wsparcie szkoleniowe i finansowe dla osób w wieku 18–29 lat, pozostających bez pracy mieszkańców/uczących się z powiatów: kutnowskiego, łęczyckiego, łowickiego, rawskiego, skierniewickiego i m. Skierniewice.

Łączna kwota oferowanego wsparcia finansowego to aż 39.850,00 zł (jednorazowa dotacja: 23.050,00 zł oraz 6 transz wsparcia pomostowego po 2800,00 zł). Dotacja jest bezzwrotna i ma służyć w celach uruchomienia działalności gospodarczej.

Więcej informacji na stronie: https://dotacjedlamlodych.pl/subregion-skierniewicki/

Realizowane są również projekty dla mieszkańców pozostałych powiatów województwa łódzkiego – więcej informacji na stronie www.dotacjedlamlodych.pl Pytania i wątpliwości można kierować również bezpośrednio pod numerem telefonu: 737 953 011 lub 42 684 20 95.

Projekt „BiznesUP! Young – subregion skierniewicki” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,