NAGRODA W KONKURSIE PREZESA GUS NA NAJBARDZIEJ CYFROWĄ GMINĘ NARODOWEGO SPISU POWSZECHNEGO LUDNOŚCI I MIESZKAŃ DLA GMINY ŁANIĘTA!

NAGRODA W KONKURSIE PREZESA GUS NA NAJBARDZIEJ CYFROWĄ

NAGRODA W KONKURSIE PREZESA GUS NA NAJBARDZIEJ CYFROWĄ GMINĘ NARODOWEGO SPISU POWSZECHNEGO LUDNOŚCI I MIESZKAŃ DLA GMINY ŁANIĘTA!

W każdym województwie dla gminy najbardziej zaangażowanej we współpracę z urzędem statystycznym, wykazującej największą aktywność wśród społeczności lokalnej została przyznana nagroda specjalna.

Gmina Łanięta okazała się bezkonkurencyjna, za co otrzymała od Prezesa GUS urządzenie wielofunkcyjne o wartości 11 414,40 zł.

Dnia 23 maja 2022 r. odbyło się wręczenie nagrody, którą z rąk Zastępcy Dyrektora Urzędu Statystycznego w Łodzi – Artura Mikulca odebrali Wójt Gminy Łanięta – Tomasz Szczęsny wraz z pracownikami – Eweliną Studzińską i Bartoszem Szustowskim.

Jest nam niezmiernie miło, iż wśród 177 gmin województwa łódzkiego, to właśnie Gmina Łanięta otrzymała takie wyróżnienie!!!

Dziękujemy za współpracę przy realizacji Spisu Powszechnego Urzędowi Statystycznemu w Łodzi. Liczymy na dalszą owocną współpracę przy realizacji kolejnych działań!

5 1 — kopia2 3 4