Podziękowanie

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny z rąk Zastępcy Dyrektora Oddziału  Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Marka Sarwy otrzymał podziękowanie za pomoc w organizacji Pikniku z Produktem Polskim oraz Konkursu Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa regionów”.

Wójt Gminy Łanięta zapewnił, że było nam niezmiernie miło, że mogliśmy wziąć udział w przygotowaniu i organizacji pikniku, który promuje regionalne potrawy i integruje lokalną społeczność.

291091175_3173079846279882_3359908646804643707_n

CCF_000247-1

Grafika zawiera następujący tekst:

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

PODZIĘKOWANIA

Szanowni Państwo,

proszę przyjąć serdeczne podziękowania za Państwa pomoc przy organizacji Pikników z PRODUKTEM POLSKIM oraz pierwszego etapu ogólnopolskiego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa regionów”. Dzięki zaangażowaniu zarówno organizatorów, jak i uczestników VII edycja konkursu mogła się odbyć podczas Pikniku w Państwa regionie. Dziękuję, że mimo trudnego czasu, w którym organizowaliśmy tegoroczne wydarzenia, udało się nam spotkać i cieszyć wspólnie spędzonym czasem.

Dziękując za Państwa współpracę, pragnę podkreślić, że bez Państwa udziału i wsparcia nie udałoby się nam osiągnąć wyznaczonych celów oraz uzyskać tak wspaniałych efektów w kultywowaniu dziedzictwa polskiej wsi. W szczególności chciałabym podziękować pracownikom odpowiedzialnym za organizację wydarzenia za ich współpracę z Oddziałem Terenowym KOWR. Mam nadzieję, że udział w projekcie był dla Państwa cennym i miłym doświadczeniem. Wierzę także, że współpraca pomiędzy naszymi instytucjami będzie się efektywnie rozwijała.

Pozostając z wdzięcznością, życzę Państwu wielu sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym.

Z poważaniem,

Małgorzata Gośniowska-Kola

Zastępca Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Warszawa 2022 r.