Europejska Pula Talentów

Plakat - jęz. angielski-1
Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie uprzejmie informuje, że Departament Rynku Pracy w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej wraz z polskimi publicznymi służbami zatrudnienia i OHP przystąpił w ramach Europejskiej Sieci Służb Zatrudnienia (EURES) do projektu pilotażowego „EU Talent Pool” („Europejska Pula Talentów”).
Projekt ten umożliwia osobom z Ukrainy objętym ochroną czasową na terenie UE stworzenie swojego CV oraz zaprezentowanie go zweryfikowanym pracodawcom z Polski oraz pracodawcom z UE w bazie CV na portalu EURES www.eures.europa.eu .
Europejska Pula Talentów – pomoc dla Ukrainy
Jesteś osobą z Ukrainy, która opuściła swój kraj z powodu wojny
i jesteś objęta/objęty ochroną czasową?
Jesteś polskim pracodawcą poszukującym pracowników z Ukrainy?
Unijny projekt pilotażowy „EU Talent Pool – Pilot” jest dla Was!