„Pod Biało-czerwoną”

Szanowni Mieszkańcy, jak wiecie nasza Gmina wzięła udział w projekcie „Pod Biało-czerwoną”. To dzięki Waszym głosom w Łaniętach stanął nowy maszt z flagą Polski.
Założeniem projektu było sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag dla każdej gminy, która dołączyła do projektu pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.
W dniu 9 listopada zakończyliśmy realizację zadania pn. „Zakup i instalacja masztu i flagi”
Jest to dowód naszego wspólnego zaangażowania, który pokazuje jak ważne są dla nas narodowe symbole.
Patrząc na flagę, która powiewa na maszcie w centrum Łaniąt pamiętajmy o tych, którzy polegli za wolność i niepodległość Naszej Ojczyzny.