Zakończenie służby komendanta PSP w Kutnie

wpis w: Relacje
Dnia 27 stycznia 2023 roku Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny brał udział w uroczystościach związanych z zakończeniem służby w Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie komendanta Marka Myszkowskiego. Wójt w imieniu swoim, braci strażackiej oraz mieszkańców gminy Łanięta podziękował komendantowi za owocną współpracę. To dzięki zaangażowaniu komendanta Marka Myszkowskiego, Wójtowi Gminy Łanięta udało się pozyskać samochód strażacki dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łaniętach.
„Wyrazy najwyższego uznania za zaangażowanie, profesjonalizm i pełną zapału pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Kutnowskiego oraz za wieloletnia współpracę z samorządem Gminy Łanięta. Życzę realizacji dalszych planów i zamierzeń, wspieranych dobrym zdrowiem i satysfakcją z zawodowych dokonań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym” – Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny