Komunikat meteorologiczny z godz. 06:34 dnia 09.03.2023

LDK_1002_20230309053416023

Komunikat meteorologiczny z godz. 06:34 dnia 09.03.2023
Nazwa biura: IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Poznaniu
Zjawiska: Oblodzenie
Obszar województwo: łódzkie powiat kutnowski oraz powiaty: bełchatowski, brzeziński, łaski, łęczycki, łowicki, łódzki wschodni, Łódź, opoczyński, pabianicki, piotrkowski, Piotrków Trybunalski, poddębicki, rawski, sieradzki, Skierniewice, skierniewicki, tomaszowski, zduńskowolski, zgierski
Sytuacja meteorologiczna: Temperatura powietrza i gruntu utrzymuje się w okolicach 0°C. W najbliższym czasie temperatura zacznie powoli wzrastać. W regionie wciąż obserwuje się miejscami opady mokrego śniegu czy deszczu ze śniegiem. Lokalnie wciąż występują warunki do tworzenia się oblodzenia. Miejscami drogi i chodniki wciąż mogą być śliskie.
Uwagi: Komunikat przygotowano na podstawie danych z systemów teledetekcji atmosfery oraz sieci pomiarowo-obserwacyjnych IMGW-PIB. Lokalnie zjawiska mogą mieć inny przebieg niż opisany.
Godzina i data wydania: godz. 06:34 dnia 09.03.2023
Opracowanie niniejsze i jego format, jako przedmiot prawa autorskiego podlega ochronie prawnej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).
Wszelkie dalsze udostępnianie, rozpowszechnianie (przedruk, kopiowanie, wiadomość sms) jest dozwolone wyłącznie w formie dosłownej z bezwzględnym wskazaniem źródła informacji tj. IMGW-PIB.