„Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Łanięta”!!!

wpis w: Informacje
Rozpoczynamy realizację inwestycji pn. „Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Łanięta”!!!
Przebudowę dróg wykona Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o z Kutna, firma ta złożyła najkorzystniejszą ofertę
Dziś Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny oraz Prokurent PRD Tomasz Sobczyk podpisali umowę dotyczącą realizacji tego zadania ✍️✍️
Przypomnijmy, że Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. realizowało przebudowę dróg gminnych nr 102273E oraz 102276E w miejscowości Chruścinek. Wówczas współpraca układała się bardzo korzystnie, firma wykazała się rzetelnością, zaangażowaniem i starannością. Z pewnością teraz również nasze drogi gminne zostaną przebudowane z należytą starannością
A będzie to aż 16 km❗️❗️❗️
⚒ZACZYNAMY!!!⚒