Turniej Wiedzy Pożarniczej – eliminacje gminne 2023

wpis w: Relacje

Dnia 28.03.2023 roku odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ” Młodzież zapobiega pożarom”. W tegorocznej edycji wzięło udział 18 uczniów Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach w podziale na dwie kategorie wiekowe.

Komisja konkursowa w składzie: Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny, Prezes ZOGZOSP RP Jakub Anglard oraz Naczelnik OSP KSRG Arkadiusz Zieliński wyłoniła zwycięzców:
Grupa I
I miejsce – Joanna Szczęsna
II miejsce – Jakub Rędzikowski
Grupa II
I miejsce – Mikołaj Anglard
II miejsce – Mikołaj Kowalski

Wójt podziękował wszystkim uczestnikom za udział w turnieju, zaangażowanie i trud włożony w przygotowania. Podkreślił, jak ważna jest znajomość zasad pierwszej pomocy, przepisów przeciwpożarowych oraz szeroko rozumianego ratownictwa.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w etapie powiatowym !!!