Sołtys na PLUS

🌸🌸Place zabaw, siłownia pod chmurką, altana do spotkań integracyjnych, odnowione miejsce dla Koła Gospodyń Wiejskich – większość z tych miejsc powstaje albo zyskuje nowe oblicze dzięki sprawnemu działaniu – SOŁTYSA – lokalnego gospodarza, który dba o nasze najbliższe otoczenie 💐
⭐️Przypominamy o kolejnej edycji konkursu „Sołtys na Plus Województwa Łódzkiego”⭐️
✅Kandydata do tytułu „Sołtys na Plus Województwa Łódzkiego” mogą zgłaszać: rady sołeckie, mieszkańcy sołectwa, rady parafialne, a także organizacje pozarządowe: OSP, KGW itp., stowarzyszenia sołtysów wszystkich szczebli oraz organy władzy samorządowej: rady gmin, wójtowie, burmistrzowie itd.
➡️Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 1️⃣4️⃣ lipca 2023 r.
Szczegóły i formularz zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej:

Sołtys na plus