Rok szkolny 2022/2023 przeszedł do historii ❗️😘👩‍🏫👨‍🎓

Rok szkolny 2022/2023 przeszedł do historii ❗️😘👩‍🏫👨‍🎓

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach oraz Przedszkolu Lokalnym im. Kubusia Puchatka w Łaniętach.

W tym szczególnym dniu uczestniczył Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego Izabela Zakrzewska oraz Dyrektor Przedszkola Lokalnego im. Kubusia Puchatka w Łaniętach Marzena Stańczyk. Obecni byli również zaproszeni goście: Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Łaniętach Sylwia Stańdo wraz z Panią Bibliotekarką Gminnej Biblioteki Publicznej w Łaniętach Martyną Chojnacką, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Arkadiusz Kopaczyński, a także kadra pedagogiczna, wychowawcy, opiekunowie, pracownicy naszych placówek oświatowych, rodzice, a przede wszystkim uczniowie oraz przedszkolaki❗️

Uroczystość w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach rozpoczęła się od przekazania sztandaru oraz ślubowania. Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach Izabela Zakrzewska, która wspólnie z wychowawcami nagrodziła najlepszych uczniów ‍‍

Wójt Gminy Łanięta, podziękował pracownikom Szkoły oraz rodzicom za prace i zaangażowanie w edukacje dzieci, zaś uczniom pogratulował osiągnięć i wyróżnień , a także życzył bezpiecznych i szczęśliwych wakacji, pełnych odpoczynku i niezapomnianych wrażeń ☀️

Ponadto, Wójt wręczył nagrodę uczniowi Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach – Krzysztofowi Bagrowskiego. Jest to ogromne wyróżnienie – Krzysztof przez 8 lat nauki w naszej szkole nie opuścił ani jednego dnia ❗️

❤️❤️ W dniu dzisiejszym odbyło się również pożegnanie wieloletniego nauczyciela Szkoły – Pani Jolanty Dymczak.

Pani Jolanto, dziękujemy za te wszystkie lata, lata wzorowej współpracy. Dziękujemy za zaangażowanie w edukowanie wychowanków naszej Szkoły ❤️❤️

Następnie, odbyło się zakończenie roku w Przedszkolu Lokalnym im. Kubusia Puchatka w Łaniętach. Uroczystość piękna, pełna uśmiechu, ale też i wzruszeń ❤️

Kochane Przedszkolaki zachwyciły zarówno gości, swoich wychowawców, ale również rodziców, pięknym występem tanecznym i ‍ muzycznym. Starszaki dostojnie zaprezentowały również swoje umiejętności artystyczne i recytatorskie. Piosenkami i wierszykami pożegnały starszaków również pięciolatki❤️

Po występach wszystkie sześciolatki otrzymały z rąk Dyrektor Przedszkola Lokalnego im. Kubusia Puchatka w Łaniętach Marzeny Stańczyk nagrody książkowe oraz dyplomy , ufundowane przez Wójta Gminy Łanięta. Po części artystycznej przyszedł czas podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola ‍‍‍

Podziękowania dla Pani Dyrektor, wychowawców i rodziców Przedszkolaków skierował również Wójt Gminy Łanięta, zaś absolwentom Przedszkola, którzy po wakacjach rozpoczną naukę w klasie pierwszej życzył wielu sukcesów, spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji ❤️☀️⛱

Kochani Uczniowie ❤️, kochane Przedszkolaki ❤️ – życzymy Wam pięknych wakacji! Cieszcie się z każdego dnia i z każdej przygody w okresie wakacyjnym. Pamiętajcie o bezpieczeństwie.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym❗️