Konkurs pn. „Najładniejszy ogród 2023 roku w Gminie Łanięta” rozstrzygnięty!

Prowadzenie ogrodu to pasja, ciągła praca i ogrom zaangażowania

Doskonale wiedzą o tym uczestnicy konkursu pn.
„Najładniejszy ogród 2023 roku w Gminie Łanięta”

Do tegorocznej edycji zgłosili się właściciele 8️⃣ ogrodów.

Kryteria, którymi komisja kierowała się przy wyborze laureatów to m.in.:
estetyka zagospodarowania (ogólne wrażenie),
pracochłonność,
pomysłowość i oryginalność,
dbałość o ład i porządek.

Zadanie było bardzo trudne Każdy ogród ma w sobie coś szczególnego Właściciele zadbali o piękne kompozycje, dobierając w nietuzinkowy sposób gatunki wielobarwnych kwiatów, drzew i krzewów Odpowiedni dobór roślin gwarantuje wspaniały efekt wizualny przez cały sezon.

Laureatami zostali:
I miejsce – Iwona Dolatowska
II miejsce – Ewa Wasiak
III miejsce – Iwona Szymczak

Wyróżnienie:
Agnieszka Lewandowska

Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny składa serdeczne gratulacje laureatom konkursu, ale również wszystkim jego uczestnikom Na uznanie zasługuje ogrom pracy, którą każdego dnia właściciele wkładają w utrzymanie swoich ogrodów, podlewanie, przycinanie, nawożenie Gratuluje pomysłowości i wyobraźni, nie każdy potrafi tworzyć tak wspaniałe kompozycje, budzące zachwyt, a jednocześnie będące doskonałym miejscem wypoczynku i rekreacji ☀️

Wszystkich uczestników zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 27 sierpnia 2023 roku podczas Dożynek Powiatowo – Gminnych

 

I miejsce – Iwona Dolatowska

 

II miejsce – Ewa Wasiak

III miejsce – Iwona Szymczak

Wyróżnienie – Agnieszka Lewandowska