„O ogrodach bez ogródek”- ogrodowe webinaria!

„O ogrodach bez ogródek”- zapraszamy na ogrodowe webinaria!

14 lipca rusza niezwykły cykl szkoleń online w ramach projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”, którego pomysłodawcą jest Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber
Zapraszamy wszystkich entuzjastów ogrodnictwa z województwa łódzkiego na inspirujące webinaria, pełne praktycznych wskazówek i porad ekspertów ‍‍Doświadczeni specjaliści, w tym wybitni fachowcy z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, poprowadzą szkolenia, podczas których podzielą się nieocenionymi poradami dotyczącymi aranżacji nieużytkowanych przestrzeni oraz pielęgnacji roślin w harmonii z naturą i zmieniającym się klimatem
Aby wziąć udział w webinariach, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej wlop.clickmeeting.com
Serdecznie zapraszamy❗️

*Webinaria internetowe organizowane są przez Urząd Marszałkowski Wojewodztwa Łódzkiego

Webinaria 800x1000 FB Pion