⭐️WSPANIAŁE JUBILEUSZE W GMINIE ŁANIĘTA ⭐️

⭐️WSPANIAŁE JUBILEUSZE W GMINIE ŁANIĘTA ⭐️
W dniu 12 października 2023r. świętowaliśmy w naszej Gminie jubileusze 5️⃣0️⃣-lecia i 6️⃣0️⃣-lecia pożycia małżeńskiego
Jubilaci i ich rodziny na zaproszenie Wójta Gminy Łanięta Tomasza Szczęsnego spotkali się w świetlicy wiejskiej w Klonowcu Wielkim, aby świętować doniosłe wydarzenie
„Jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego organizowane w naszej Gminie należą do wydarzeń, w których uczestniczymy z wielkim wzruszeniem. Diamentowe i Złote Gody to wydarzenia niezwykłe, jak niezwykłe są pary małżeńskie, które mam przyjemność gościć na dzisiejszej uroczystości” – mówił Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny.
⭐️50-lecie – ZŁOTE GODY świętowali:
♥️Urszula i Jerzy Barabasz,
♥️Mirosława i Kazimierz Szwęccy,
♥️Henryka i Marian Wolińscy.
⭐️60-lecie – DIAMENTOWE GODY świętowali:
♥️Marianna i Bogdan Staniszewscy,
♥️Halina i Kazimierz Tomczak.
‍❤️‍Zgodność pożycia małżeńskiego, trud pracy i wyrzeczeń dla dobra założonej rodziny doceniony został przez najbliższych, a także przez władze gminne i państwowe. Dowodem tego było przyznanie przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej odznaczeń „Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Wójt udekorował jubilatów medalami, wręczył listy gratulacyjne, kwiaty i prezenty
Po części oficjalnej wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek
‍❤️‍Życzymy Szanownym Jubilatom szczęścia, radości, zdrowia i miłości na kolejne lata❗️