Jasełka Bożonarodzeniowe w Szkole Podstawowej

wpis w: Relacje
Maleńka przyszła Miłość…
Dziś w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe ❄️
❄️Uczniowie ze Szkoły Podstawowej oraz Przedszkolaki z Przedszkola Lokalnego im. Kubusia Puchatka w Łaniętach przygotowali piękne przedstawienie, wprowadzając wszystkich w cudowny, świąteczny nastrój Uczniowie opowiedzieli o historii powstawania kolęd i pastorałek, Przedszkolaki natomiast zaprezentowały piękny układ choreograficzny z wykorzystaniem światełek Była to również wspaniała okazja do wspólnego kolędowania ❄️
Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny przekazał wszystkim serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świątoraz poczęstował wszystkich świątecznymi słodkościami
⭐️❄️Dziękujemy dzieciom, młodzieży i wychowawcom za to, że za sprawą pięknie przygotowanego przedstawienia mogliśmy poczuć wspaniałą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia❗️