NOWY SPRZĘT DLA JEDNOSTKI OSP W SUCHODĘBIU❗️

NOWY SPRZĘT DLA JEDNOSTKI OSP W SUCHODĘBIU❗️
Dziś w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchodębiu Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny przekazał na ręce Prezesa Mateusza Wojtalika zakupiony przez Gminę Łanięta sprzęt w postaci aparatów powietrznych wraz z sygnalizatorami bezruchu‍
„Zakupiony sprzęt zapewne wzmocni Waszą skuteczność w niesieniu pomocy osobom poszkodowanym, podniesie poziom bezpieczeństwa naszych mieszkańców, ale również pomoże Wam w ubieganiu się o włączenie do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego. Ten cel jest coraz bliżej, wyposażenie Waszej jednostki jest już niemal kompletne. A na horyzoncie pojawia się również możliwość zakupu nowego samochodu strażackiego” – mówił Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny.
Strażacy przekazali Wójtowi serdeczne podziękowania za zakupiony sprzęt przekazany jednostce w dniu dzisiejszym, ale również za ogrom wsparcia przez ostatnie lata. Podkreślali również, że ostatni rok był czasem dynamicznego rozwoju jednostki , a o możliwościach, jakie mają teraz, jeszcze kilka lat temu mogli tylko marzyć