Zakończyliśmy przebudowę drogi gminnej w miejscowości Kąty!

wpis w: Ogłoszenia

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy przebudowę drogi gminnej Nr102279E w miejscowości Kąty. Nowa droga zapewni teraz użytkownikom komfortowe i bezpieczne podróże.

Jak podkreśla Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny „Inwestycje drogowe są niezmiernie ważne. Nowe, bezpieczne nawierzchnie, to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim troska o życie i zdrowie Mieszkańców oraz wszystkich użytkowników dróg”.

Także radny Rady Gminy Łanięta Paweł Kinasiewicz podkreślił istotę tej inwestycji. „Droga w miejscowości Kąty wymagała poprawy. Realizacja tego przedsięwzięcia to poprawa infrastruktury drogowej, ale również wzrost bezpieczeństwa naszych Mieszkańców. Jestem niezmiernie zadowolony z efektów prac, które przyczynią się do komfortowego podróżowania oraz lepszego funkcjonowania społeczności lokalnej”.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Kutno – serdecznie dziękujemy za rzetelną pracę i zaangażowanie, za profesjonalizm oraz wysoką jakość wykonania prac.