Prace drogowe w Suchodębiu zakończone!

W Gminie Łanięta zakończono kolejny etap prac drogowych, tym razem w miejscowości Suchodębie- NR 102285E i NR 102286E.

Kolejne, dwie drogi zostały gruntownie przebudowane, co znacząco poprawi komfort użytkowników.

Zarówno radny Gminy Łanięta, Pan Mateusz Wojtalik, jak i sołtys sołectwa Suchodębie, Pan Tomasz Chojnacki, wyrażają ogromne zadowolenie z zakończenia tej inwestycji drogowej. Jak wspólnie podkreślają „W Suchodębiu udało się przebudować aż dwie drogi, co bardzo poprawi komunikacje w naszej miejscowości. Mieszkańcy czekali na to od dawna. Dzięki tej inwestycji każdy użytkownik może teraz korzystać z nowej, dobrej nawierzchni” .

Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny również jest dumny z tego przedsięwzięcia. „Dzięki takim inwestycjom infrastruktura drogowa Gminy Łanięta staje się coraz lepsza, co przyczynia się do poprawy jakości życia wszystkich Mieszkańców”.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Kutno