Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach.

Uroczystość zgromadziła wielu gości: Wójta Gminy Łanięta Tomasza Szczęsnego, Wiceprzewodniczącego Rady Artura Rędzikowskiego, Przewodniczącą Komisji oświaty, kultury i spraw społecznych Elżbietę Gospodarowicz, Księdza Proboszcza Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Łaniętach, rodziców, uczniów i absolwentów.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego . Następnie dyrektor szkoły Agnieszka Gadziomska bardzo serdecznie przywitała wszystkich przybyłych na tę uroczystość.

Po tym głos zabrał Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny który oprócz ciepłych słów podziękowań i gratulacji, wręczył nagrody dla najlepszych absolwentów ósmych klas.

Dopełnieniem uroczystości było wręczenie nagród oraz dyplomów uczniom wyróżniających się w nauce oraz innych dziedzinach edukacyjnych w minionym roku szkolnym.

W dniu dzisiejszym odbyło się również pożegnanie wieloletniego nauczyciela- Pana Marcina Poznańskiego. Dziękujemy za wszystkie lata wzorowej współpracy, zaangażowanie i trud włożony w nauczanie i wychowanie.

Był to niewątpliwie dzień pełen wzruszeń, ale także radości. Cała społeczność uczniowska czekała na ten dzień długie miesiące.
Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji, pełnych odpoczynku, słońca i radości. Niech ten czas przyniesie Wam wiele uśmiechów i pięknych wspomnień.