Koniec tygodnia to dobry moment by zweryfikować postęp prac jednej z głównych inwestycji w naszej gminie.

Koniec tygodnia to dobry moment by zweryfikować postęp prac jednej z głównych inwestycji w naszej gminie. Mowa oczywiście o termomodernizacji i rozbudowie budynku pod adresem 15F, w którym swoją siedzibę będzie miał Urząd gminy, jak również w którym powstaje (w części rozbudowywanej) nowoczesna siłownia dla mieszkańców.

Jak widać na załączonych zdjęciach postęp prac jest imponujący, a co najważniejsze zgodny z harmonogramem. Po czasie przewidzianym na rozbiórki, postawią już pierwsze docelowe ścianki działowe, oraz stropy, przez co budynek wewnątrz nabiera ostatecznego kształtu.

W dalszych etapach prac, przyjdzie czas na instalacje oraz prace wykończeniowe, o czym sukcesywnie będziemy Państwa informować.