27 stycznia uczennice klasy IV – Zofia Sakwa-Szewczyk oraz Anna Strębska – reprezentowały naszą szkołę w powiatowym konkursie recytatorskim „Zwierzątkowo”, zorganizowanym przez Kutnowski Dom Kultury. Dziewczynki zaprezentowały utwory o tematyce zwierzęcej, wykazując się dużym talentem, wrażliwością i świetnym przygotowaniem.
Zofia Sakwa-Szewczyk zdobyła Nagrodę Główną, natomiast Anna Strębska została uhonorowana Wyróżnieniem.
Serdecznie gratulujemy uczennicom i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły na szczeblu powiatowym.











