Bo wielkie historie zaczynają się w szkolnej ławce! W naszej Szkole powstał album o Polsce.
Projekt „Odkrywamy Polskę z Polinką” realizowany w naszej Szkole – to piękna lekcja historii, kultury i dumy z bycia Polakiem.
Brawo dla uczniów i nauczycieli za zaangażowanie!





