W piątek, 6 marca 2026 r., w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Łaniętach odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet.
W wydarzeniu uczestniczył Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny, który złożył wszystkim Paniom serdeczne życzenia. Podziękował za codzienny trud, zaangażowanie oraz wkład w życie rodzinne i społeczne, życząc zdrowia, radości, pomyślności oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym. Symboliczny gest w postaci kwiatów dopełnił jego słowa, podkreślając szacunek i uznanie dla wszystkich obecnych kobiet.
Uroczystość uświetnił występ Łanięckich Słowików, którzy zaśpiewali specjalnie dla kobiet przygotowany program artystyczny. Występ został bardzo ciepło przyjęty i wprowadził wszystkich w radosny nastrój.
Po części muzycznej uczestnicy mieli okazję porozmawiać i wspólnie spędzić czas przy kawie oraz słodkim poczęstunku.
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.














