Szkolenie dla sędziów i trenerów teqball

wpis w: Relacje
W minioną sobotę w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Łaniętach odbył się kurs egzaminacyjno – szkoleniowy dla sędziów i trenerów TEQBALLU zorganizowany przez Tomasza Marciniaka – Dyrektora ds. rozwoju i promocji Teqballu PZTEQ ⚽️
Kurs poprowadzili:
🏅Marcin Szyda – międzynarodowy sędzia teqballu
🏅 Bartłomiej Frańczuk – multimedalista mistrzostw Polski
W szkoleniu uczestniczyło 20 kursantów z Powiatu Kutnowskiego i 1 kursant z Grodziska Mazowieckiego 🏆🏆🏆
Gratulujemy wszystkim kursantom wzięcia udziału w kursie i uzyskania certyfikatu sędziego i trenera teqballu! 👏👏👏
⭐️Bardzo serdecznie dziękujemy Tomaszowi Marciniakowi za profesjonalną organizację tego wspaniałego wydarzenia. Jest nam niezmiernie miło, że Gmina Łanięta mogła gościć u siebie tak wspaniałą grupę specjalistów w dziedzinie tegballu.⭐️
Gmina Łanięta stawia na teqball! 🏆⚽️⚽️⚽️ Posiadamy dwa stoły do tej gry, zakupione przez sołectwo Łanięta. Mamy też swoją drużynę, której reprezentanci, Dawid i Kacper, biorą udział w lidze powiatowej Powiatu Kutnowskiego. A najbliższe rozgrywki odbędą się właśnie u nas! Serdecznie zapraszamy 28 stycznia (sobota) godz. 11:00 – Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach. Do zobaczenia! ⚽️⚽️⚽️