Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy zdjęcia kotów do adopcji – dwie kotki i jeden kocur (czarny). Zwierzęta są odrobaczone i wysterylizowane/wykastrowane. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Urzędem Gminy Łanięta, tel. 24 356 74 00.

 

 

Szanowni Mieszkańcy,

w schronisku dla bezdomnych zwierząt „Psiakowo” w Łowiczu przebywa sunia Indi odłowiona z terenu Gminy Łanięta. Poniżej prezentujemy zdjęcie suni:

INDI

 

 

 

Szanowni Mieszkańcy,

w schronisku dla bezdomnych zwierząt „Psiakowo” w Łowiczu przebywa pies Kacperek odłowiony z terenu Gminy Łanięta. Jest odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany. Piesek oczekuje na adopcję, jest bardzo przyjazny, spokojny i chętny do zabawy. Poniżej prezentujemy zdjęcie pieska:

KACPEREK

Osoby, które chciałyby dać Kacperkowi nowy dom proszone są o kontakt ze schroniskiem:

PSIAKOWO
u. Chełmońskiego 31
99-400 Łowicz
tel. 693 691 963, 887-883-484
e-mail: animalsos@psiakowo.com.pl