PRZYJDŹ DO URZĘDU W SOBOTĘ (18 WRZEŚNIA 2021 r.) I SPISZ SIĘ W NARODOWYM SPISIE POWSZECHNYM!

stanowisko-do-samospisu-urząd-sobota

JEDYNIE DO 30 WRZEŚNIA 2021 r. TRWA NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021!
ZOSTAŁY TYLKO DWA TYGODNIE!

Udział w spisie jest obowiązkowy dla wszystkich osób zamieszkujących terytorium Polski, w tym cudzoziemców! Odmowa wzięcia w nim udziału wiąże się z karą grzywny w wysokości do 5 000 zł!
Wychodząc naprzeciw osobom pracującym i nie tylko, które nie mają możliwości skorzystania ze stanowiska do samospisu w Urzędzie Gminy Łanięta w godzinach jego pracy, Gminne Biuro Spisowe organizuje dla wszystkich osób, które jeszcze się nie spisały, w dniu 18 września 2021 r. (sobota) w godz. 10:00-14:00, możliwość skorzystania ze stanowiska do samospisu w tutejszym urzędzie.
Wystarczy wziąć ze sobą numer PESEL wszystkich domowników i przyjść do nas! Zapewnimy Państwu niezbędną pomoc!

W razie pytań należy kontaktować się z Koordynatorem GBS Gminy Łanięta

tel. 24 356 74 06, 609 388 300, e-mail: planowanie@gminalanieta.pl