Ślubowanie Pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach

wpis w: Informacje

14 października 2021 roku odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach. Do grona społeczności szkolnej poprzez symboliczny akt pasowania na ucznia przyjętych zostało dwadzieścioro dzieci. Pierwszoklasiści przygotowali na ten szczególny dzień program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. W uroczystości wziął udział Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny, który złożył pierwszoklasistom życzenia sukcesów w nauce oraz wręczył im upominki. Włodarz przekazał także na ręce Pani Dyrektor Justyny Kubryn-Balcerzak list gratulacyjny z okazji Dnia Edukacji Narodowej, a także wręczył nagrodę za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze Pani Elżbiecie Rutkowskiej – nauczycielce przedmiotów przyrodniczych w Szkole Podstawowej w Łaniętach. Gratulujemy Pani Dyrektor Szkoły oraz Wychowawczyni klasy pierwszej przygotowania wspaniałej uroczystości. „Pierwszakom” zaś życzymy wielu sukcesów w nauce, a także satysfakcji z rozwoju własnych umiejętności
i zdolności!