Jubileusz 100 Lat !!!

W dniu 25 czerwca 2022 roku jubileusz setnych urodzin obchodziła mieszkanka naszej Gminy Pani Stanisława Marciszewska. Z tej okazji Dostojną Jubilatkę odwiedzili Wójt Gminy Łanięta – Tomasz Szczęsny i Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego- Beata Karolak. Wójt Gminy w imieniu własnym oraz całej wspólnoty samorządowej Gminy Łanięta,  gratulował osiągnięcia  tak pięknego wieku, złożył życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Podziękował za wszelkie trudy i owoce minionych lat, wręczył Jubilatce bukiet kwiatów, list gratulacyjny oraz skromny upominek.

Cieszymy się razem z  Szanowną Jubilatką i Jej rodziną tym pięknym świętem. Życzymy jeszcze wielu długich lat życia w otoczeniu najbliższych, w atmosferze miłości i wsparcia, szacunku  i życzliwości.

 

DSC01605 DSC01644 DSC01606 DSC01620 DSC01602