Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu 21 października 2022 roku w Przedszkolu Lokalnym im. Kubusia Puchatka w Łaniętach odbyła się bardzo ważna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. ✏️✏️✏️
Dzieci z każdej grupy wiekowej – Pszczółki, Tygryski i Kangurki zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt gości. Zostały za to nagrodzone gromkimi brawami. Występując przed publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym było pasowanie poprzez symboliczne położenie ołówka przez panią dyrektor na ramieniu dziecka. Każdy przedszkolak dostał dyplom i upominek ufundowany przez Wójta Gminy Łanięta Tomasza Szczęsnego.
Pan Wójt po wręczeniu upominków powiedział do dzieci: „Cieszę się, że takie wesołe dzieci będą bawić się i uczyć w naszym przedszkolu”.