Dożynki Województwa Łódzkiego – 22 sierpnia 2021

wpis w: Informacje

Szanowni Państwo,

zapraszamy do wzięcia udziału w Dożynkach Województwa Łódzkiego, które zaplanowane są na 22 sierpnia na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego – Leśny Zakład Doświadczalny w  Rogowie, powiat brzeziński a także udziału w konkursie dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Województwa Łódzkiego pn.: „Łódzkie smakuje” oraz konkursie pn. ,,Najładniejszy Wieniec Dożynkowy Województwa Łódzkiego’’.

Poniżej znajdują się regulaminy konkursów oraz formularz zgłoszeniowe.

fb_pion_finał-01 Ramowy Program Dożynki Wojewódzkie 2021-2 Ramowy Program Dożynki Wojewódzkie 2021-3 Ramowy Program Dożynki Wojewódzkie 2021-4

Regulamin Wojewódzkiego Konkursu kulinarnego dla KGW

3. Formularz_zgłoszeniowy

Regulamin na Wieniec Dożynkowy

karta zgłoszeniowa – zał. nr 1 do regulaminu ostateczna wersja

plansza – zał. nr 2 do regulaminu