35 000,00 zł na realizację programu ,,Aktywna tablica” dla Szkoły Podstawowej w Łaniętach!

wpis w: Informacje

Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny pozyskał dotację w wysokości 35.000,00 zł dla Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 – „Aktywna tablica”. Wsparcie finansowe przeznaczone zostanie na zakup sprzętu, pomocy dydaktycznych i narzędzi do terapii oraz dodatkowo na sprzęt i pomoce dydaktyczne dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Przyznane dofinansowanie z pewnością przyczyni się do urozmaicenia i uatrakcyjnienia zajęć w Naszej Szkole.

at