Komunikat dotyczący korzystania z aplikacji suszowej

Jednocześnie nadmienia się, iż wnioski o oszacowanie szkód przez aplikację suszową można składać do dnia 15 października 2023 r.

Ponadto, ponownie informuje się, iż rolnicy, którzy nie wystąpili do gminnej komisji ds. szacowania szkód powstałych w wyniku suszy z wnioskiem o oszacowanie strat w gospodarstwach rolnych powstałych w wyniku suszy w 2023 roku, mają również prawo do wypełnienia stosownego formularza przez dedykowaną aplikację publiczną, o której mowa powyżej. Więcej informacji pod numerem telefonu: 24 356 74 06.