Uroczyste pożegnanie pracownika przechodzącego na emeryturę.

wpis w: Relacje

Wyjątkowe wydarzenie w Urzędzie Gminy Łanięta

W miniony piątek odbyło się uroczyste pożegnanie przechodzącego na emeryturę wieloletniego pracownika Urzędu Gminy Łanięta

Pani Zofia Baranowska ponad 40 latach pracowała w Urzędzie Gminy Łanięta. Jej zaangażowanie i wkład w rozwój Gminy Łanięta jest nieoceniony. Zawsze służyła naszym mieszkańcom radą i dobrym słowem.

Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny złożył Pani Zosi serdeczne podziękowania i życzenia – „Niech nadchodzący czas, wolny od pracy zawodowej, pozwoli na realizację planów i zamierzeń, które dotychczas nie mogły się ziścić. Proszę pamiętać, że pozostanie Pani członkiem naszej urzędniczej społeczności, zawsze mile widzianym w Urzędzie Gminy Łanięta”.

Pani Zosiu – dziękujemy za wszystko❗️ ❤️