„Przebudowa sali lekcyjnej w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach ze zmianą sposobu użytkowania”

Kolejna inwestycja zakończona❗️
Ukończyliśmy realizację zadania pn. „Przebudowa sali lekcyjnej w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach ze zmianą sposobu użytkowania”
✅Dawna sala informatyczna znajdująca się na I piętrze budynku po gimnazjum została powiększona i przebudowana w ten sposób, że między budynkami powstało duże, wygodne przejście Dzięki temu powierzchnie użytkowane przez Szkołę Podstawową zostały połączone, bez konieczności przechodzenia przez Przedszkole Lokalne znajdujące się na parterze.
„To bardzo ważna i potrzebna inwestycja – przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo dzieci” – mówi Dyrektor Przedszkola Lokalnego im. Kubusia Puchatka w Łaniętach Marzena Stańczyk.
„Dodatkowe przejście znacząco usprawni komunikację. Uczniowie nadal mają swobodny dostęp do stołówki szkolnej, a do sal lekcyjnych znajdujących się na piętrze budynku po gimnazjum mogą przejść bezpośrednio. Natomiast przebudowana sala komputerowa jest przestronna i funkcjonalna” – dodaje Dyrektor Szkoły Podstawowej Agnieszka Gadziomska.