1 marca – Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

wpis w: Relacje
Cześć bohaterom można oddawać na różne sposoby Pokazali to wczoraj uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach, którzy wzięli udział w Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych ‍♂️‍♀️ 18 osób pobiegło z myślą o tych, którzy przelali krew w obronie naszej ojczyzny. Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny pogratulował wszystkim uczestnikom biegu a szczególnie zwycięzcom w dwóch kategoriach:
Żeńska:
I miejsce – Weronika Domżał
II miejsce – Andżelika Domżał
III miejsce – Milena Olszańska
Męska:
I miejsce – Przemysław Krysa
II miejsce – Michał Maćczak
III miejsce – Michał Lewandowski
Wszyscy uczestnicy otrzymali również upominki
W takie dni jak dziś warto przypomnieć sobie, jak ważne jest wychowanie dzieci i młodzieży w duchu patriotyzmu i miłości do ojczyzny. Chwała bohaterom